Merhaba sevgili takipçilerim. Bu yazımda Türkiye’nin en popüler 5 kanalından bahsedeceğim. Bu sıralamayı yaparken aslında SocialBlade adlı siteden baksam da “izlenmeler ve abonelere dayalı bir sıralama yaptım” demek daha havalı oluyor. Bu yüzden belirtmek istiyorum ki bu sıralamada sadece abone ya da sadece kanal izlenmesine bağlı kalmadan ikisinin birleşimi ile en popüler kanalın hangisi olduğunu buluyoruz.


 

Netd Müzik

Netd müzik 7,796,485 abonesi ve 17,371,343,608 ile Türkiye’nin en büyük Youtube kanalı. Bu kanalın içeriği sanatçıların yaptığı şarkıları paylaşmaktır. En ünlü Türk müzisyenleri bile buradan dinleyebiliyoruz.


 

 

2- Kanal D

Kanal D’yi zaten hepimizin biliyoruz. Türkiye’nin en büyük televizyon kanallarından biri. Bu kanalda 2,013,241 abone , 3,368,045,846 izlenme ile ikinci sıramızda yer alıyor.


 

3- Atv

Atv’ de Kanal D gibi büyük bir televizyon kanalı. Bu kanal ise üçüncü sıraya 1,447,369 abone ve  1,981,127,991 ile giriyor.


 

4- Toys and Fun

Toys and Fun kanalı ise çocukları eğlendiren , oyuncakları ve çizgi film karakterlerini gösteren bir kanal. 4. sıraya  763,472 abone ve 534,516,338 izlenme ile giriyor.


5- Enes Batur

Enes Batur Türkiye’nin en büyük kişisel kanalı olmasına rağmen tüm kanalları ele aldığımız için 5. sırada yer alıyor. 5. sırada olma sebebi ise 5,371,876 abone ve  2,402,191,784 izlenme.


 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Instagram

Instagram Çoklu Canlı Yayın Nasıl Yapılır ?

  Instagram’a yeni gelen bir özellik olan “Çoklu Canlı Yayın Özelliği” adından da anlaşılacağı üzere başka Instagram kullanıcılarıyla beraber canlı yayın açmanı sağlıyor. Bu özellik hem İOS hem de Android işletim cihazlarında aktif olacaktır.   Daha fazlasını oku…

Instagram

Instagram’da Nasıl Popüler Olunur ?

        Instagram’da popüler olmak kolay bir şey gibi görünmese de şimdi size anlatacağım bilgilerle popüler olmanın o kadar da zor olmadığını anlayacaksınız.  Şimdi size bunları maddeler halinde anlatacağım ; Beğeni Sayısı ; Daha fazlasını oku…

Instagram

Instagram Hesabım Çalındı , Ne Yapmalıyım ?

Günümüzde sosyal medyanın önemi oldukça arttı. Bu yüzden hesap çalma olayları da artmaya başladı. Bu konu hakkında yetkililer elinden geleni yapsa da maalesef yeterli olmuyor. Bu yüzden şimdi sizlere Instagram hesabınız çalındıysa nasıl geri alacağınızı Daha fazlasını oku…